پنل فروشندگان کالایز

چرا فروش در کالایز

پیوستن به فروشگاهی که میلیون‌ها مشتری دارد

هزینه‌های کم

ما تضمین می‌کنیم ثبت‌نام و ساخت پنل فروش برای شما کاملاً رایگان باشد و همچنین در زمان فروش محصولات خود کمترین پورسانت را به کالایز بپردازید.
درباره ما

پنل کاملاً حرفـه ای

گروه نرم‌افزاری کالایز با تلاشی شبانه‌روزی تمام تلاش خود را می‌کند تا آسان‌ترین، زیباترین و حرفه‌ای‌ترین محیط را چه در بستر اینترنت و در وب‌سایت چه در اپلیکیشن موبایل کالایز، برای شما فروشندگان عزیز فراهم کند.
ورود/عضویت

پشتیبانی 24 ساعته

تمامی فعالیت‌ها مانند خرید، فروش یا مشکلات احتمالی شامل پشتیبانی 24 ساعته می‌باشد.
تماس با ما

چطور کار می‌کند

فروش محصولات شما، فقط در 4 مرحله

1

ثبت‌نام در کالایز

  • در ابتدا باید در صفحه (ورود عضویت) در بالای همین صفحه وارد شوید و به‌عنوان "من یک فروشنده هستم"، اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت‌نام کنید.
2

امضاء قرارداد

  • افرادی که تمایل به همکاری با ما را دارند می‌بایست با دریافت فایل قرارداد و مطالعه‌ی دقیق آن، قرارداد را پرینت کرده و آن را امضا کنند و به نشانی پستی مجموعه کالایز ارسال نمایند. همکاران ما بعد از بررسی آن، یک فرم قرارداد با مهر و امضاء مدیرعامل مجموعه برای فروشندگان ارسال می‌کنند.
3

افزودن محصولاتتان در پنل اختصاصی خود

  • پس از این‌که قرارداد شما توسط همکاران ما تائید شد شما می‌توانید به‌صورت کامل پنل خود را مدیریت کنید و محصولات خود را به همراه قیمت و شرایط ویژه‌ی خود وارد کرده و آن را نمایش دهید.
4

فروش محصولات

  • با نمایش کالای شما در کالایز با بازدید روزانه ده‌ها هزار کاربر و پس از سفارش آن توسط کاربران پیامی به ایمیلتان ارسال می‌شود تا محصول را ارسال کنید. کالایز پس از دریافت وجه آن به‌صورت آنلاین و یا به‌صورت نقدی از مشتری، با شما تسویه‌حساب می‌کند.

رایگان ثبت‌نام کنید و با هزینه‌ی بسیار ناچیزی اقدام به فروش محصولات خود کنید.

مقرون‌به‌صرفه، شفاف و امن

این هزینه فقط زمانی از شما دریافت می‌شود که محصولات شما به فروش برسد و پورسانت کالایز بعد از دریافت وجه از خریدار از مبلغ کل کسر می‌شود و تحویل شما می‌گردد.
ثبت‌نام رایگان
n%
پورسانت

کالایز جایی است که درآمد به دست می‌آورید

کسب‌وکار در عصر مدرن منهای فناوری‌های عصر مدرن یعنی تلاش بیهوده و کم ثمر

پورسانت کالایز بعد از دریافت وجه از خریدار از مبلغ کل کسر می‌شود و تحویل شما می‌گردد.

برای موفقیت در کسب‌وکار و فروش پرسود ما حامی شماییم.

پرسش‌های متداول

در اینجا برخی از سؤالات رایج در مورد فروش در کالایز وجود دارد

کارمزدها برای هر محصول چگونه محاسبه می‌شود؟

شما می‌توانید با دریافت قرارداد همکاری کالایز، لیست کارمزدهای کالایز را به‌طور کامل ببینید.
اما اگر محصول شما در لیست یافت نشد و یا شرایط قیمت و بازار برای آن محصول به‌صورت متفاوتی بود می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با همکاران ما در ارتباط باشید و با توضیح شرایط موجود پورسانت، به‌صورت توافقی قرارداد امضاء کنید.

برای ایجاد فروشگاه باید چه کاری انجام دهم؟

برای ایجاد فروشگاه در کالایز. یک حساب کاربری در کالایز ایجاد کنید (اگر قبلاً ایجاد نکرده¬اید)، مکان و پول خود را برای فروشگاه تعیین کنید، یک نام فروشگاه را انتخاب کنید، یک لیست ایجاد کنید، روش پرداخت (نحوه پرداخت شما را تعیین کنید) و سپس روش پرداخت صورتحساب را تنظیم کنید.

ما چگونه می‌توانیم خدمات رایگان از کالایز دریافت کنیم؟

عضویت، مدیریت کامل پنل و همچنین نمایش محصولات شما در کالایز به‌صورت کاملاً رایگان می‌باشد.
شما فروشنده محترم فقط در صورتی به کالایز پورسانت می‌دهید که محصول شما به فروش برسد.

آیا برای ایجاد فروشگاه یک کارت اعتباری نیاز دارم؟

شما برای ایجاد یک حساب کاربری و فروش نیاز به شماره شبای معتبر و یا شماره کارت به نام خودتان دارید تا مبلغ حاصل از فروش به حسابتان واریز شود.

چه چیزی را می‌توانم در کالایز بفروشم؟

هر چیزی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد و در صورت لزوم مجوز لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کرده باشد در کالایز قابل‌فروش است؛ همچنین کالایز از هنرمندان و مجموعه‌داران برای فروش آثار دست‌ساز خود، کالاهای ارجح (حداقل 20 ساله) و هر وسایل دست‌ساز و غیر دست‌ساز حمایت کرده و به فروش می‌رساند.

هنوز سؤالات بیشتری دارید؟ برای تماس با ما راحت باشید.

زمان شروع کسب درآمد است.

منوی اصلی